Tanie loty do Paryża

11 7 maja 2017

Bilety lotnicze

Nie ma chyba drugiego europejskiego miasta, które ma taką atmosferę jak Londyn. Pamiętające czasy Tudorów miasto zdecydowanie jest wizytówką Wielkiej Brytanii i wciąż przyciąga rzesze turystów spragnionych historycznych przeżyć. Bilety Lotnicze do Londynu są obecnie tak tanie, że niemal każdy może sobie na nie pozwolić.

Warto jednak wspomnieć, że Londyn nie jest jedynie kolebką angielskiej cywilizacji i przestarzałym reliktem przeszłości.To zarazem jedno z najnowocześniejszych miast, które jak żadne inne łączy teraźniejszość z przeszłością.
Ludzie spragnieni zabytków z pewnością powinni odwiedzić stare więzienie Tower, w którym między innymi głowę na katowskim pniu złożyła znana Anna Boleyn oraz zamek Windsor, w którym po dziś dzień urzęduje Królowa.
Ci z kolei, których nie pociąga historia, z pewnością docenią bliskość wielu centrów handlowych oraz międzynarodowy charakter miasta. Na ulicy można usłyszeć tu wiele języków, tłum na chodnikach to zbieranina ludzi różnych ras i narodowości. Kosmopolityczny charakter miasta zachwyca nas na każdym kroku i sprawia, że chce się tu wracać.

About 

Related Articles